Koloristika

Koloristika

 

 

Dupont Refinish nyní pod novým jménem CROMAX  
 

 

 

DuPont Refinish nabízí nejvyšší produktivitu do lakoven, od příjmu až po předání opraveného vozidla s unikátními a inovativními nátěrovými systémy pro autoopravárenství a lehký průmysl.DuPont Refinish je jedním z největších výrobců autoopravárenských nátěrových hmot.Silná pozice na celosvětovém trhu umožňuje jak vývoj v oblasti vysokoproduktivních materiálů tak i vytvářet lepší a efektivnější nástroje pro správu barev pro profesionální lakovny všech velikostí.

Jako součást největšího světového automobilového dodavatele barev, DuPont Refinish má přímý přístup k současným a budoucím automobilovým trendům co se týká barevnosti.

Z ohledem na rychlost a přesnost můžeme již s předstihem reagovat na nejnovější trendy a barevnost na trhu v autoopravárenství.

 

 

CROMAX

Míchací systém vodou ředitelných barev. Metalické, perleťové a  pastelové barvy. Plná koloristika pro všechny výrobce osobních i užitkových automobilů, motocyklů, technické a firemní barvy, letadla, atp.

 

 

 

 

 

IMRON Fleet® Line

Imron Elite, HD, Traffic Míchací systém pro přípravu různých typů 2K rozpouštědlových vrchních emailů speciálně určených pro lakování užitkových osobních a nákladních automobilů, letadel, všech druhů mobilní techniky, pro použití v průmyslové výrobě atp. Plná koloristika pro užitkové automobily, letadla, armádu, firmy.

 

 

 

Spektrofotometr

je nejobjektivnější a nejrychlejší způsob pro výběr shodné barvy.Výkonný a zároveň přenosný ruční spektrofotometr lzepoužit kdekoli v dílně a lze do něj uložit až 999 měřeni různých barev. Po připojení k počítači s programem ColorQuick nebo ColorNet získáte recepturu nejpřesnějšího barevného odstínu, která je případně podle potřeby dále upravena tak, aby ještě vice odpovídala požadované barvě.

 

 

 

 

Sada barevných vzorků Fan Deck

Vzorky barev ve formě svazků jsou zavěšeny ve skříni upevněné na zdi. Jsou seřazeny podle výrobců vozů a obsahuji vždy každý základní originální barevný odstín a všechny příslušné pod odstíny. Vzorky jsou stříkané materiály DuPont Refinish a proto zajišťuje nejvyšší možnou přesnost barvy. Vedle klasického kódu receptury nese každý vzorek na zadní straně také čarový kód. Ten umožňuje zrychlit proces vyhledání a namíchání správné barvy. Aktualizace je prováděna čtyřikrát ročně.

 

 

 

Vzorník barev RAL

V originálním vzorníku barev RAL jsou uvedeny všechny standardní barvy RAL. Receptury společnosti DuPont Refinish pro přípravu těchto barev jsou k dispozici pro všechny materiálové typy barev.

 

Paclt František - idatabaze.czAutolakovny, lakování aut - idatabaze.cz
Copyright © 2014 Nový Web logo